Replata Finance

Fermë në Monzambano

650,000

Monzambano
5
3

Disa minuta me makinë nga "Peschiera del Garda" e mrekullueshme, e rrethuar nga tokat jeshile në një vendndodhje përallore, ne ofrojmë një fermë me një kopësht privat prej 3500 metrash katrorë të mbjellë komplet dhe pishinë private.

Objekti është tre katësh, e komposuar nga pjesa e brendshme, koridor të madh, dhomë ndenje e madhe dhe oxhak, kuzhinë dhe banjo, shkallë të brendshme. Kati i sipërm, ku gjenden tre dhoma dhe banjo, kati i fundit përbëhet nga dy papafingo të mëdha dhe banjën e tretë. Objekti është ristrukturuar me finesë me materiale cilësorë dhe tulla që duken, në kopështin privat, gjejmë një pishinë të madhe dhe një ndërtesë të jashtme druri me mundësinë e zmadhimit, një zgjedhje të gjerë frutash, limon, fiq, mollë, aprikotë, kumbuj, rrush, ullinj etj.

Objekti  vjen pa shpenzime kondominale, ideal për ata që vlerësojnë qetësinë e plotë, pa hequr dorë nga bukuria e Gardës.

Internal Features

  • Oxhak

External Features

  • Pishinë