Replata Finance

Apartament në shitje në Rapallo

630,000

Rapallo
2
2
2
110 sqmtr

Në anën bregdetare fantastike të fshatit "San Michele di Pagana", disa minuta nga "Santa Margherita", një zonë ekskluzive dhe e privilegjuar me një pamje që nuk e humb dot të detit në "Gulf të Tigullio", ne ofrojmë një apartament ekskluziv dhe indipendent me një kopësht privat.

Prona e ndodhur në një shtëpi, e cila kohët e fundit është rinovuar në zonat më komone, formohet nga një koridor hyrës, kuzhinë, dhomë ndenje e madhe me oxhak dhe akses në një tarracë të madhe, dy dhoma të cilat kanë gjithashtu akses në tarracë, dy banjo të dyja me dritare dhe një dollap të bollshëm. E mobiluar plotësisht, shtëpia ka punime cilësore, dysheme terracotta, parket, dritare dopjo xham dhe sistem alarmi.

Pjesa e jashtme e objektit është një kopësht magjepsës rreth 500 metra katrorë i dekoruar me lule.

Garazh me dy vende për makinat.

Unike në llojin e saj, është një zgjidhje ideale edhe nëse është shtëpia e parë që blini edhe si një shtëpi pushimi.

Mundësi e rrallë për vendndodhjen e objektit.

Internal Features

  • Oxhak

External Features

  • Ballkon